Xiaomi Mi QiCycle Skladací elektrobicykel - do mesta i na výlety

Krátky popis:

odolné, skladné, snímač krútiaceho momentu TMM a profesionálne posilňovacie systém, prevodovka, 4 asistenčné režimy

Cyklistika patrí k obľúbeným športom. Na bicykli môžeme nielen spoznávať krásy prírody. Bicykel nám tiež skvele poslúži ako dopravný prostriedok. Nie je však koleso ako koleso. U nás v Kim Group nájdete Xiao MI QICYCLE Elektrobicykel, na ktorom si jazdu doslova vychutnáte.

Praktické i odolné

Xiao MI QICYCLE Elektrobicykel, je veľmi odolné, jeho skladací rám i vidlica sú vyrobené z hliníkovej zliatiny. Môžu na ňom jazdiť nielen štíhli jedinci, koleso uvezie až stokilového jedinca. Napriek svojim kompaktným rozmerom je veľmi skladné a nie je ťažké, váži menej ako 15 kg. Bicykel je skladací, vďaka tomu zaberie málo miesta

Xiao MI QICYCLE Elektrobicykel je múdré
 
Xiao MI QICYCLE Elektrobicykel sa môže pochváliť nadštandardnou výbavou. Snímač krútiaceho momentu TMM a profesionálne posilňovacie systém a prevodovka sú Vám k dispozícii pre chytrou jazdu bez driny.

Na riadidlách sa nachádza displej, na ktorom môžete sledovať aktuálne údaje o svojej jazde. Lítium-iónová batéria s kapacitou 8650 mAh zaistí dojazdovú vzdialenosť 45 km.

Toto inteligentné koleso sa plne prispôsobí Vašim požiadavkám jazdy. Na výber máte zo štyroch asistenčných režimov, medzi ktorými môžete ľahko prepínať. Ak chcete si zvýšiť fyzickú kondíciu, prepnete na Fitness režim, v ktorom pôjdete bez elektrického príkonu.

Ak chcete si naopak užiť jazdu bez námahy, zvolíte si Vylepšený režim, režim so zvýšeným elektrickým príkonom, s ktorého pomocou bude pre Vás stúpanie hračka. K dispozícii máte tiež Vyvážený režim a Ekonomický režim.

Skvelý zážitok z jazdy bez driny

Šliapať na bicykli dá zabrať, zvlášť vtedy, ak chcete ísť rýchlo, Avšak na tomto elektrickom bicykli spoločnosti Xiaomi sa pri rýchlej jazde nenadriete. Maximálna rýchlosť 20 km / hod nie je málo. O Váš príjemný zážitok z jazdy bez driny sa stará snímač krútiaceho momentu TMM a profesionálne posilňovacie systém

Toto elektrické bicykel je chytré, automaticky zistí Váš výkon a následne vygeneruje zodpovedajúce energiu s cieľom uľahčiť Vám šliapania. Vo výbave kole nájdeme tiež tri prevody, ktoré uľahčujú jazdu aj bez napájania.

Kľúčové vlastnost

• Kompaktné, odolné aj skladné
• Maximálna nosnosť 100 kg
• Dojazdová vzdialenosť 45 km
• Maximálna rýchlosť 20 km / hod
• Snímač krútiaceho momentu TMM, profesionálne posilňovacie systém a prevodovka pre ľahkú jazdu
• 4 asistenčné režimy
• Maximálna nosnosť 100 kg