XIAOMI NINEBOT MINI – pre skvelý zážitok z jazdy

Omrzel Vás Segway? Vyskúšajte XIAOMI NINEBOT MINI, ktorý nájdete v pestrej ponuke spoločnosti Kim Group v čiernej a bielej farbe.

 Nasadnite a vyjdite si za dobrodružstvom

So samovyvažovacím vozítkom Xiao NINEBOT MINI si vychutnáte rýchlu jazdu. Toto vozítko je totiž štyrikrát rýchlejší ako chôdza. Poradí si aj s prekážkami, zdolá až 15 ° svah. Vďaka špeciálne navrhnutému algoritmu perfektne rozozná podmienky aj terén, na ktorom sa pohybujete. Keď sa priblížite k prekážke, NINEBOT MINI okamžite zvýši výkon. Starostlivo skonštruované podložky a podvozok vysoký 9 cm tlmí nárazy. S XIAMOMI NINEBOT MINI môžete bez obáv vyraziť aj do dažďa. Je totiž vybavený certifikátom stupňa krytia IP54.Radosť z jazdy Vám nepokazí vybitá batéria. Na jedno nabitie vydrží až 22 km jazdy.


Postavte sa a choďte!

Nemusíte dlhé hodiny študovať návod, postavte sa na Xiao NINEBOT MINI a choďte. Počas niekoľkých minút budete majstrovsky ovládať jazdu týmto samovyvažovacím vozítkom.  O Vašu rovnováhu počas jazdy sa postará veľa senzorov, ktoré zachytí aj tie najjemnejšie pohyby. Okrem senzorov je za Vašu rovnováhu zodpovedná aj inovatívne riadiaca jednotka Leansteer® ovládaná kolenami, vďaka ktorej úplne presne riadite svoj NINEBOT MINI


XIAOMI NINRBOT MINI Vám rozumie

Postupom času sa stále zdokonaľujete vo svojom vodičskom umení. Nie ste však sami. NINEBOT MINI sa priebežne učí aj s cieľom uľahčiť Vám jazdu. Za jeho schopnosťou učiť sa stojí šikovný samoučiaci algoritmus. Tento algoritmus spracováva informácie od senzorov, ktoré ustavične snímajú váhu, pohyb, rýchlosť, teplotu a výkon.


XIAOMI NINRBOT MINI Vás ohromí svojím vybavením

XIAOMI NINEBOT MINI si Vás získa svojím dizajnom. Hoci je kompaktný, je ľahký a veľmi skladný. Môže sa pochváliť tiež veľkou odolnosťou, ktorú mu poskytuje zliatina horčíka, zlúčenina používaná v leteckom priemysle. Samozrejmosťou sú protišmykové pneumatiky. Rám je navyše natretý ochrannou vrstvou, odolnou voči korózii.

Automatický systém rozsvietenia farebných LED svetiel je nielen vizuálne pôsobivý, zaisťuje tiež Vašu väčšiu bezpečnosť. Systém svietenie tvorí automatická predné svetlá a koncové LED svetlá. Farba svetiel sa počas jazdy mení, pri predvolenom nastavení je modrá, počas zatáčania sa mení na žltú a pri brzdení sa zmení na červenú.


Ovládajte NINEBOT MINI smartphonom

 Spárujete Ak NINEBOT MINI s Vaším smartphonom, môžete ho diaľkovo ovládať. Týmto spôsobom sa v okamihu premení na obrie auto na diaľkové ovládanie. Váš chytrý telefón Vám poslúži aj ako kľúč k tomuto vozidlu. Ak sa Vám ho niekto pokúsi ukradnúť, NINEBOT MINI okamžite spustí alarm a pošle Vám textovú správu s upozornením na Váš telefón.

Kľúčové vlastnosti

  • kompaktný, súčasne ľahký a skladný
  • jednoduché ovládanie
  • samoučiaci algoritmus
  • poradí si s prekážkami aj s dažďom
  • zvládne svah so sklonom až 15 °
  • štyrikrát vyššiu rýchlosť ako chôdza
  • veľká výdrž batérie
  • protišmykové pneumatiky
  • automatický systém rozsvietenia farebných LED svetiel
  • možnosť diaľkovo ovládať smartphonom

 

https://www.kimgroup.sk/elektrokolobezky/xiaomi-ninebot-mini-black/

https://www.kimgroup.sk/elektrokolobezky/xiaomi-ninebot-mini-white/