Zapojíme sa aj do tohtoročného ročníka Black Friday

Black Friday si získal v našej republike veľkú obľubu. Do tohto sviatku zliav sa zapája čoraz viac obchodov. U nás v Kim Group sa do tohto sviatku zapájame už niekoľko rokov. Ani tento rok nebudeme chýbať.

Začalo to v USA

Prvý Black Friday sa konal v roku 1966 v USA, deň pí Dni vďakyvzdania. Deň vďakyvzdania sa oslavuje vždy štvrtý štvrtok v novembri. Po ňom nasledujú voľné dni a práve toho obchodníci využili a zaviedli Black Friday, masívne zníženie cien, zľavy aj dopredaja. Tento sviatok zliav sa stal veľmi obľúbeným nielen medzi Američanmi, postupne sa rozšíril do ďalších krajín.

Black Friday k nám prišiel z USA, v rice 2011 začala v našej republike prvej Black Friday spoločnosť Apple. Postupne sa k nej pridávali ďalšie firmy, značky i obchody. A spolu s nimi aj my, Kim Group.

Tohtoročný Black Friday

Black Friday je sviatok, kedy padajú ceny. Začína vždy štvrtý piatok v novembri a zvyčajne trvá až do nedeľného večera. Obchody s chytrou elektronikou majú Black Friday aj v pondelok a nazývajú ho Cyber ​​Monday.

Zapíšte si do svojich smartphonov, diárov a kalendárov dátum 29. novembra 2019, to je dátum začatia tohtoročného Black Friday. Tento sviatok zliav u nás potrvá až do pondelkového večera 2. decembra 2019.

Po celú túto dobu na vás u nás čakajú zaujímavé akciové ponuky.

E-shop - najlepšia voľba

Black Friday je v znamení nielen veľkých zliav, ale aj veľkých front a tlačenice. Nemusíte stáť dlhé fronty v preplnených obchodoch, zaujímavé akčné ponuky si môžete vyberať aj z pohodlia domova.

Na našich webových stránkach si objednáte tovar za zaujímavé ceny behom chvíľky. Vyberáte v pokoji, z pohodlia domova. Nečakajú vás žiadne fronty ani tlačenica.

Tešíme sa na vás!
Váš Kim Group
https://www.kimgroup.sk/