Získať na Heureke certifikát Overené zákazníkmi nie je ľahké

Mnoho kladných hodnotenie zákazníkov na webových stránkach e-shopu nemusí znamenať, že tento e-shop je dôveryhodný. Niektoré e-hsopy si píšu hodnotenie sami na seba a vydávajú ho za hodnotenie svojich zákazníkov. Ak sa však niektorému e-shopu podarilo získať Reklama certifikát / Overené zákazníkmi ", je to jasná známka jeho dôveryhodnosti. Nám v Kim Group sa podarilo získať dokonca zlatý certifikát. Nie je to vôbec jednoduché.

 Čo je certifikát "Overené zákazníkmi"

 Certifikát "Overené zákazníkmi" je dôkazom, že e-shop, ktorý ho získal, hodnotí kladne jeho skutoční zákazníci. Ide o nezávislú službu pre hodnotenie nákupu v e-shope, ktorú poskytuje Heureka.cz. Hodnotenie skúsenosti zákazníkov daného e-shopu prebieha pomocou dotazníka spokojnosti, ktorý im príde spravidla 10 dní od objednania. Obchod môže certifikát na základe týchto vyplnených dotazníkov. Tento certifikát je nesmierne cenný nielen vďaka tomu, že otvára ďalšie možnosti spolupráce s Heureka, cz.

Podmienky na získanie certifikátu 

Získať na Heuréka.cz certifikát "Overené zákazníkmi" nie je ľahké. Existujú dva druhy týchto certifikátov - modrý a zlatý. Pre ich získanie nestačí byť zapojený do služby "Overené zákazníkmi" na Heureka.cz a mať správne vložený skript. Pre získanie modrého či zlatého certifikátu musí ešte splniť jednu dôležitú podmienku. 

Ak chcú získať modrý certifikát, musí za posledných 90 dní získať dostatočný počet respondentov v poriadku desiatok hodnotenia. Navyše je nutné mať minimálne 90% odporúčaní za posledných 90 dní. 

Získanie zlatého certifikátu je oveľa ťažšie. Podmienkou na jeho získanie je totiž nutné získať dostatočný počet respondentov v poriadku stoviek hodnotení. Súčasne je potrebné mať minimálne 97% odporúčaní za posledných 90 dní. 

Certifikát je veľmi ľahké stratiť 

Ani modrý ani zlatý certifikát nemá platnosť na dobu neurčitú. Je veľmi ťažké ho získať, zato je naopak veľmi ľahké ho stratiť. Stačí niekoľko nie celkom spokojných zákazníkov a certifikát je stratený. K strate modrého certifikátu stačí pokles spojených zákazníkov pod 88%, k strate zlatého certifikátu dokonca pokles pod 95%. 

Viac informácií nájdete tu https://www.overenozakazniky.cz/

Nám v Kim Group sa podarilo nielen získať zlatý certifikát, už dlhú dobu sa nám darí si ho udržať, čo je dôkaz, že poskytujeme svojim zákazníkom skvelé služby. Náš zlatý certifikát "Overené zákazníkmi" nájdete tu

 https://obchody.heureka.cz/kimgroup-cz/recenze/