Honeywell HH950

 
Doprava zadarmo Zväčšiť
 
  • 1 z 2

vysoký výkon, nehlučný, možnosť využitia v aromaterapii

Dostupnosť Vypredané
Bežná cena €101,92
Ušetríte €15,68 (–15 %)
€86,24
Kód tovaru 4022167950123
Značka Honeywell
Kategória Čističky vzduchu a zvlhčovače
Záruka 2 roky
Položka bola vypredaná...
 

Máte doma či v kancelárii suchý vzduch? Riešením je kúpiť zvlhčovač vzduchu. Uvažujte-li, aký zvlhčovač vzduchu by to mal byť, pozrite sa do pestrej ponuky spoločnosti Kim Group. Nájdete v nej čistič a zvlhčovač vzduchu Honeywell HH950.

 Táto čistička vzduchu a zvlhčovač disponuje výkonným motorom 30 W a nádrží na vodu 4 l, čo mu umožňuje nepretržite pracovať až 12 hodín s úctyhodným výkonom 12 l / 24h. Vďaka tomuto výkonu ho možno použiť v miestnostiach do 25 m2. Napriek svojmu vysokému výkonu pracuje ticho.

 V nádrži na vodu musí byť dostatok vody, inak zvlhčovač vzduchu nepracuje. Snímač hladiny vody vám ho nedovolí spustiť a ak hladina vody klesne príliš nízko, vypne ho.

 Honeywell HH950 je najlepší zvlhčovač vzduchu nie preto, že disponuje dvoma úrovňami regulácie zavlažovania. Zvlhčovač vzduchu pre kancelárie, zvlhčovač vzduchu na kúrenie, zvlhčovač vzduchu pre deti, zvlhčovač vzduchu do auta zvlhčovač vzduchu do bytu - to všetko je Honeywell HH950.

 Tento zvlhčovač a čistička vzduchu je univerzálny. Poslúži vám aj v aromaterapii. Môžete do neho použiť vonné oleje, ktoré distribuuje do vzduchu. Vďaka tomu vám preukáže dobrú službu aj ako zvlhčovač vzduchu pre astmatikov.

 

Podobný produkt

Hmotnosť 4.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: