LAmax Drive C3

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 3
LAmax Drive C3
Dostupnosť Vypredané
€43,15
Kód tovaru 99046903
Značka LAMAX
Kategória Digitálne Kamery
 
Hoci sú automobily stále "múdrejší" a bezpečnejšie, sankcie za priestupky aj počet policajtov neustále rastú a počet nehôd neklesá. Vlastne skôr naopak. Celkové škody idú do miliárd korún ročne. Rovnako tak rastie počet nehôd, pri ktorých je vinník neznámy alebo je situácia sporná. Kamera LAmax DRIVE C3 Vám takéto situácie pomôže vyriešiť. Natáča vo vysokom rozlíšení, samozrejmosťou je G-senzor alebo funkcia parkovacieho režimu či detekcia pohybu. Dobrá svetelnosť objektívu a prísvit pomocou LED diódy umožňujú aj kvalitné nočné natáčanie. A to najlepšie na koniec. Kamera do auta LAmax DRIVE C3 je za skvelú cenu.

Autokamera LAmax DRIVE C3 vyhotovuje a ukladá záznamy v interpolovanom Full HD. Vďaka tomu Vám neunikne žiadny detail a v prípade nehody budete mať dostatočný dôkazný materiál pre políciu i poisťovňu.

Už nemusíte mať strach nechať Vaše vozidlo zaparkované vonku. Parkovací režim stráži Vaše auto za Vás. Pomocou spojení s G-senzorom je schopný zaznamenať akýkoľvek náraz a okamžite začne nahrávať. Vďaka úspornému móde je schopná Autokamera LAmax DRIVE C3 vydržať v parkovacom režime až 24 hodín bez nabíjania. Väčšinu kamier je pritom nutné mať neustále pripojené k napájaniu. Vďaka tomu, že sa počas nahrávania nerozsvieti displej, nie je páchateľ varovaný a znižuje sa tak riziko odcudzenia.

Iste to poznáte. Kúpili ste si užitočného pomocníka, ale každodenné inštalácie či nastavovania je nepraktické a nepohodlné. Po niekoľkých dňoch používania ho uložíte do šuplíka a už ho nikdy nevytiahnete. DRIVE C3 disponuje dvoma praktickými držiakmi. Klasickým s prísavkou a nalepovacom s 3M samolepkou. Kameru do nich nacvaknete iba dvoma prstami. Ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne.

Už ste sa niekedy vrátili z nákupu k svojmu automobilu a zistili, že Vám ho niekto pri parkovaní nabúral alebo ho vandali zničili? S tým je teraz koniec. Detekcia pohybu dokáže zaznamenať akýkoľvek pohyb v zábere kamery a zaobstarať záznam aj v čase Vašej neprítomnosti.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: