Ve dnech 2.9. - 16.9. je omezená otevírací doba eshopu pro expedici zásilek a výdej osobních odběrů od 9:00 do 14:00 z důvodu dovolené. Omlouváme se za komplikaci a děkujeme za pochopení.

TrueCam A5s

 
Zväčšiť
 
TrueCam A5s
Dostupnosť Skladom (4 ks)
€113,02    
Kód tovaru 99004187
Značka TrueCam
Kategória Digitálne Kamery
 
Autokamera TrueCam A5 vyhotovuje oproti bežným čiernym skrinkám veľmi kvalitný záznam, na ktorom bez problému rozoznáte ŠPZ aj tváre osôb a to ako vo dne, tak v noci, to všetko s najväčšou ostrosťou a detailmi.
Obrovskou výhodou kamery je jednoduchá manipulácia, ktorá Vás neobťažuje pri každodennom používaní vďaka možnosti stálej inštalácie držiaka na kameru a to vrátane stáleho pripojenia dobíjanie. Odpadá tak zložitá a obťažujúce každodenné inštalácie kamery, zložité zapájanie napájanie a volení správnej pozície pre natáčanie, tak ako tomu býva u konkurenčných kamier.
Táto čierna skrinka tiež zachytí akékoľvek nebezpečné či nevhodné správanie v okolí vášho vozidla, a to v ktorúkoľvek dobu. Vďaka GPS a aplikácii spolupracujúce s Google Maps môžete spätne detailne analyzovať všetky podrobnosti u už prejdených trás. TrueCam A5 je tiež ideálnym pomocníkom pre obstaranie krásnych záberov z miest, ktorými prechádzate či pri vašich športových motoaktivitách.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: