i-Mobile i-STYLE 2.7 White

 
Tip Zväčšiť
 
  • 1 z 5
i-STYLE 2.7 White
Dostupnosť Skladom (3 ks)
€42,49    
Kód tovaru 99007560
Značka i-mobile
Kategória I-Mobile
 

Cieľová skupina

i-Mobile i-STYLE 2.7 White patrí do tej najlacnejšej kategórie. Neznamená to však, že by to bola tehla použiteľná maximálne na podloženie stola - ak svoj mobil využívate na komunikáciu s okolím a hľadáte jednoduchou jednoduchosť, nie hračku k ukrátenie voľného času, je i-Style 2.7 vytvorený pre vás.

pevná škrupina

Tomu zodpovedá aj konštrukcia mobilu, ktorá má tvar obliaka a je vyššie, teda pohodlný do ruky. Zadný kryt je matný a nešmýka v dlani, takže pri telefonovaní pôsobí pohodlne. Dielenské spracovanie mobilu je na veľmi solídnej úrovni - telefón nijako neskřípe, postranné tlačidlá reagujú výborne a prístroj vyzerá celkovo pevne.

Ako sa pozerá a píše

Zobrazenie je vplyvom nízkeho rozlíšenia displeja na dnešné pomery "štvorčekované", farby základná - displej tak plní vyložene informačno-ovládacie funkciu. Veľkosť môže užívateľom, ktorí sú zvyknutí na dnešné obrie displeja, pripadať nedostatočná (napr. Pri písaní správ). Stačí ale pretočiť telefón do vodorovnej polohy a tlačidlá na virtuálnej klávesnici sa viac rozbehnú do strán, čo zvýši komfort pri zadávaní textu.

Pamäť, fotky a videá

Z internej pamäte je po zapnutí k dispozícii približne 612 MB. To je miesto, ktoré zaberie + | - 60 pesničiek a nejaké fotky. Vnútorná pamäť telefónu je však rozšíriteľná o pamäťovú kartu.

Mobil má foťák umožňujúci robení fotiek o veľkosti 2 megapixelov - nečakajte závratnú fotografickú kvalitu a fotky veľkosti billboardov, ale skôr ilustračné obrázky. Na fotografa si ale môžete zahrať s mnohými rôznymi režimami fotenia. Natáčanie videí je u tohto modelu skôr doplnkovou funkciou pre nenáročných užívateľov.

Výdrž a volanie

Výdrž batérie je štandardný, to znamená každodenné nabíjanie. S mobilom sa vďaka jeho oblázkovitému tvaru a menšie veľkosti telefonuje príjemne, zvuk je dostatočne hlasný a čistý. Hovorov si môžete užívať dvojito vďaka podpore dvoch SIM kariet. Tu však pozor - telefón funguje iba na klasické "veľké" Simko, takže s mikro ani nanokartami u neho nepochodíte.

rozsudok

Ak nepotrebujete byť trendy a vyťahovať sa pred priateľmi s novým telefónom a naopak hľadáte zrozumiteľný mobil bez zbytočných aplikácií, o ktorý sa nebudete musieť báť pri každom otrase počas jazdy autom, odporúčam vám i-mobile i-Style 2.7.

Dual sim Ano
Farba Bílá
Frekvencia procesora v GHz 1,0
Hmotnosť v g 108
Interná pamäť 2 GB
Kapacita batérie v mAh 1400
Operačná pamäť (RAM) 256 MB
Operačný systém Android 4.4 KitKat
Pamäťové karty Ano
Počet jadier procesora 2
Príjem digital TV Nie
Rozlíšenie displeja 320 x 480
Veľkosť displeja 3.5"
Zadné fotoaparát v Mpx 2,0

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: