Důležité upozornění: z důvodu dovolené dochází ke změně otevírací doby ve dnech 15.2.2020 - 23.2.2020 ZAVŘENO Veškeré objednávky, dotazy, reklamace a požadavky budeme vyřizovat zase od Pondělí 24.2. Děkujeme za pochopení.

Google Chromecast Audio

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 2

moderný dizajn, vysoká kvalita zvuku, široká kompatibilita, malé rozmery, nízka hmotnosť, jednoduché pripojenie, jednoduché ovládanie

 

Hľadáte riešenie pre streamovanie hudby na vaše obľúbené reproduktory? Nájdete ho v pestrej ponuke spoločnosti Kim Group v podobe adaptéri Google Chromecast Audio.

Dostupnosť Vypredané
€34,24
Kód tovaru 8115710166174
Značka Google
Kategória Multimediální centra
Záruka 2 roky
 

Malé zariadenie s veľkým potenciálom

 

Google Chromecast Audio je malé zariadenie, ktoré vie z vašej existujúcej súpravy alebo reproduktora vykúzliť streamovacie zariadení. Nemenej zábavy si užite pripojením tohto adaptéra k vášmu mobilnému zariadenia, ako sú smartphony, tablety, notebooky či počítača.

 

Adaptér Google Chromecast Audio nepotrebuje k svojej práci žiadny napájací adaptér. Napája sa cez pribalený USB kábel.

 

Vďaka jeho malým rozmerom a nízkej hmotnosti ho môžete nosiť stále so sebou. Môžete si tak kdekoľvek vychutnať jedinečný audio zážitok.

 

Streamujte bezdrôtovo v špičkovej kvalite

 

Pomocou tohto adaptéra spoločnosti Google môžete stremovat bezdrôtovo., S nadštandardnou kvalitou zvuku a bez otravného zasekávaniu. Podpora pásiem 2,4 a 5 GHz zaistí širokú kompatibilitu bezdrôtového pripojenia Wi-Fi.

 

O najvyššiu rýchlosť sa postará podpora štandardu 802.11ac v pásme 5 GHz, v kombinácii s pokročilou anténny technológiou. Adaptér je kompatibilný s mobilnými zariadeniami pracujúcimi v operačných systémoch Android 4.1 a vyššie, iOS 7.0 a vyšší, Windows 7 a vyššie, Mac, Chrome OS.

 

Moderný dizajn, jednoduché pripojenie a jednoduché ovládanie

 

Vysoká kvalita zvuku, široká kompatibilita, malé rozmery a nízka hmotnosť nie sú jedinými vlastnosťami, ktorými sa môže tento adaptér spoločnosti Google pochváliť. Poteší vás tiež jeho moderný dizajn, jednoduché pripojenie aj jednoduché ovládanie.

 

Adaptér Google Chromecast Audio vďačí za jednoduchú inštaláciu podpore technológie Plug and Play. K jeho pripojenie stačí niekoľko jednoduchých krokov, ktoré zvládne aj technicky menej zdatný užívateľ. Adaptér môžete pripojiť analógovo aj digitálne.

 

kľúčové vlastnosti

 

 

Bezdrôtové stremování hudby

Vysoká kvalita zvuku

Analógové i digitálne pripojenie

Široká kompatibilita

moderný dizajn

Malé rozmery a nízka hmotnosť

Napájanie pomocou USB kábla

Hmotnosť 0.173 kg
Farba Black

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: