Puzdro Nillkin Frosted Shield Xiaomi Redmi Note 5A Red

 
Zväčšiť
 
 • 1 z 4

Ochrana, odolnosť a elegancia - to je puzdro Nillkin Frosted Shield Xiaomi Redmi Note 5A Red, .Ktorý nájdete v pestrej ponuke spoločnosti Kim Group. Puzdro skvele ladí s vaším smartphonom a podčiarkuje jeho eleganciu. Doslova padne do ruky, jemný plast, z ktorého je vyrobené, je príjemný do ruky.

Dostupnosť Skladom (2 ks)
€7,38    
Kód tovaru 99058203
Značka Nillkin
Kategória Plastová Púzdra Pre Xiaomi
 

Puzdro obopína všetky rohy telefónu, ktoré by sa mohli pri nechcenom páde poškodiť. Odolá tiež prachu a vode. Taktiež oceníte jeho odolnosť voči opotrebovaniu. Puzdro je protišmykové, a navyše sa ľahko čistí. Okrem púzdra nájdete k vášmu smartphonu v pestrej ponuke spoločnosti Kim Group tiež tvrdené sklo.

Podobný produkt

 • 56200 pouzdro nillkin frosted shield xiaomi redmi note 5a black Kód: 99058227
  Puzdro Nillkin Frosted Shield Xiaomi Redmi Note 5A Black
  Skladom (2) Značka: Nillkin

  Ochrana, odolnosť a elegancia - to je puzdro Nillkin Frosted Shield Xiaomi Redmi Note 5A Black, .Ktorý nájdete v pestrej ponuke spoločnosti Kim Group. Puzdro skvele ladí s vaším smartphonom a podčiarkuje jeho eleganciu. Doslova padne do ruky, jemný plast, z ktorého je vyrobené, je príjemný do ruky.

  €7,38
 • 56203 pouzdro nillkin frosted shield xiaomi redmi note 5a gold Kód: 99058234
  Puzdro Nillkin Frosted Shield Xiaomi Redmi Note 5A Gold
  Skladom (2) Značka: Nillkin

  Ochrana, odolnosť a elegancia - to je puzdro Nillkin Frosted Shield Xiaomi Redmi Note 5A Gold, ktoré nájdete v pestrej ponuke spoločnosti Kim Group. Puzdro skvele ladí s vaším smartphonom a podčiarkuje jeho eleganciu. Doslova padne do ruky, jemný plast, z ktorého je vyrobené, je príjemný do ruky.

  €7,38
 • 56194 pouzdro nillkin frosted shield xiaomi redmi note 5a white Kód: 99058197
  Puzdro Nillkin Frosted Shield Xiaomi Redmi Note 5A White
  Skladom (2) Značka: Nillkin

  Ochrana, odolnosť a elegancia - to je puzdro Nillkin Frosted Shield Xiaomi Redmi Note 5A White, ktoré nájdete v pestrej ponuke spoločnosti Kim Group. Puzdro skvele ladí s vaším smartphonom a podčiarkuje jeho eleganciu. Doslova padne do ruky, jemný plast, z ktorého je vyrobené, je príjemný do ruky.

  €7,38

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: