Pripravte sa na aprílový Smart Week!

Medzi veľkonočné zvyky patrí mať niečo nové. Nemusí to byť nejaký pekný kúsok do šatníka. Môže to byť aj múdra elektronika. Využite náš aprílový Smart Week, ktorý štátom na Veľkonočný pondelok 22: apríla a trvá až do nedele 28. apríla 2019.

 U nás je Black Friday každý mesiac

 Black Friday je veľmi obľúbený a očakávaný. Bohužiaľ trvá len od piatku do pondelka, kedy v pondelok pokračuje ako Cyber ​​Monday. Navyše sa koná iba raz do roka. Potom nezostáva než celý dlhý rok čakať na jeho ďalší ročník.

To nás, v Kin Group priviedlo k rozhodnutiu usporiadať Black Friday každý mesiac. Náš Black Friday je jedinečný aj tým, že trvá celý týždeň. Zaslúži si preto jedinečný názov, názov Smart Week. 

Náš veľkonočné Smart Week prichádza!

 Novšie tradícia hovorí, že je potrebné mať na Veľkú noc niečo nové, aby nás takzvane nepokakalo baránok. Byť na Veľkú noc v novom môže tiež znamenať objaviť sa s pekným kúsok chytré elektroniky.

 Využite náš veľkonočný Smart Week! Začína 22. apríla a trvá až do nedele 28. apríla. Už na Veľkonočný pondelok na vás čakajú zaujímavé akčné ponuky, ktoré pre vás pripravujeme.

 Tešíme sa na vás!