Kto sme?

Vitajte na webových stránkach spoločnosti KIM Group sro
Od roku 2005 sa zaoberáme medzinárodným veľkoobchodom naprieč celým svetom. Na konci roka 2014 sme spustili internetový obchod, v ktorom Vám prinášame novinky z oblasti mobilných telefónov ázijských značiek, chytrých hodiniek a náramkov, digitálnych kamier a ďalších technických vychytávok, ktoré Vám spríjemnia všedné dni aj chvíle, kedy sa venujete svojim záľubám.
 
A prečo to všetko robíme?
 
Na základe našej letiska skúsenosti v medzinárodnom veľkoobchodu sme presvedčení, že ázijské značky telefónov (ako napr. I-mobile, Xiao, Asus, Doogee, Meizu, Elephone) sú konkurencieschopné voči zavedeným značkám, navyše sú cenovo ďaleko dostupnejšie. Od overených dodávateľov dovážame do ČR mobilné telefóny značiek, u ktorých máte nielen istotu ušetrených peňazí, ale aj zachovanie štandardu, na ktorý ste zvyknutí u značiek ako Samsung, HTC, Nokia, Sony ...
 
Čím si u nás môžete byť istí?
 
Vieme, že komunikácia je veľmi dôležitá. Reagujeme rýchlo na Vaše telefonáty i otázky v maile a chatu. To dokladajú aj pozitívne referencie na Heureka.cz, kde zákazníci túto našu prednosť vyzdvihujú. Taktiež sme si vedomí, že predajom to nekončí, a preto sa u nás môžete spoľahnúť aj na férový prístup pri vybavovaní reklamácií. Vzhľadom k profesionálnemu servisnému zázemiu dokážeme reklamáciu vybaviť oveľa skôr ako v zákonnej lehote. Ďalšie istotou u nás je to, že položky označené "skladom" sú u nás naozaj skladom. Poznáme slovenské internetové prostredie a vieme, že toto u mnohých internetových obchodov neplatí. Takýto tovar u nás môžete okamžite osobne vyzdvihnúť, popr. Vám ho v deň objednania odošleme na zvolenú adresu (výdajné miesto).
 
Veríme, že Vám tieto informácie pomohli rozhodnúť sa k nákupu v našom internetovom obchode.