Domov / 5 dôvodov, prečo nakupovať u KIM Group

5 dôvodov, prečo nakupovať u KIM Group

Ak radi čítate články typu "5 dôvodov, prečo zostať vo vzťahu", "5 dôvodov, prečo sa rozísť" alebo "5 dôvodov, prečo morčatu dávať do napájačky vodu a nie vodku", bude sa vám nasledujúci text páčiť. Prinášame vám totiž 5 dôvodov, prečo nakupovať u KIM Group.

 

1. Už existujeme nejakú tú dobu. Konkrétne od roku 2005, takže môžeme povedať, že sme spoločnosť s tradíciou. A nehodláme to zabaliť, takže máte istotu, že Vám aj naďalej budeme prinášať kvalitné služby a výrobky za super ceny.

 

2. Dá sa s nami hovoriť. Vždy sme Vám k dispozícii - či už na telefóne, mailu alebo sociálnych sieťach. Potrebujete niečo? Dajte nám vedieť, vyriešime Váš problém! Ku každému zákazníkovi navyše pristupujeme individuálne, nie ste pre nás jeden z tisícky kusov.

 

3. Záruka spokojnosti. Na tom, že poskytujeme kvalitné služby, asi niečo bude. Myslíte si to totiž aj Vy, keď nám dávate vysoké hodnotenia na Heuréke. A myslí si to aj samotná Heuréka, ktorá nám udelila Pečať garancie nákupu. V skratke povedané, ak u nás nakúpite cez Heuréku a naše služby sa Vám nebudú páčiť, Heuréka Vám vráti peniaze z vlastného vrecka.

 

4. Problémy riešime ihneď. 92% reklamácií vyriešime maximálne do 3 týždňov. Neradi čakáme, preto nenechávame čakať ani Vás viac, než je nutné.

 

5. Tovar na webe máme aj na sklade. Nemáme radi trapasy a trapas pre nás je musieť Vám volať, že vec, ktorú ste si vybrali, tú nemôžeme nájsť. Preto keď niečo momentálne nemáme, napíšeme k tomu "Na otázku" - to znamená, že sa nás jednoducho spýtate, či to bude k dispozícii.