Domov / Mobilné telefóny / iGET

iGET BlackView BV5000 Camouflage


Žiadne hodnotenie. Kód: 99018382 Produktové číslo: 99018382
iGET BlackView BV5000 Camouflage
Výrobca: iGET
Dostupnosť: Tovar nie je na sklade
115,30 € bez DPH
139,51 € , plus doprava
(139,51 €/ks)
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
iGET BlackView BV5000 Camouflage

Naša spoločnosť KIM Group Vám prináša novinky z oblasti mobilných telefónov, inteligentných hodinek, digitálnych kamier a ďalších technických vychytávok, ktoré Vám spríjemnia všedné dni, chvíle, keď sa venujete svojim záľubám. Mobilné telefóny dovážame zo zahraničia. Prístroje obsahujú české menu, niektoré časti operačného systému a inštalovaných aplikácií môžu byť v angličtine.

Army pre poriadnych chlapov!

Nadupaný seržant BlackView BV5000 od iGet v army bunde s predinštalovaným operačným systémom Android 5.1. Lollipop si na prvý pohľad obľúbi každý chlap. Obr s kovovým ťažkým telom sa ničoho alebojí. Prach i voda sú jeho najlepšiu kamaráti, takže si ho môžete vziať naozaj kdekoľvek. A naviac skvelo padne do každej poriadnej chlapskej ruky.

Vzhľad telefónu, ovládacie prvky

V hornej časti je otvor na pripojenie nabíjačky, ktorá je súčasťou balenia a ktorá sa dá využiť aj ako USB kábel a vstup pre pripojení slúchadiel. Na pravom boku maskáčového BlackView BV5000 nájdete tlačidlo zapnutia či v prípade zamrznutia vypnutia telefónu, na ľavom boku tlačidla na ovládanie hlasitosti. Na zadnej strane je ukrytý mikrofón.

SIM karta a rozšírenie pamäte

Pokiaľ vlastníte dve telefónne čísla, skamaraďte se s army kabrňákem. Pod pevným chrbtom sa ukrývajú dva micro SIM sloty, teda nemusíte rušiť druhej telefónne číslo. Pamäťové karty sú samozrejmosťou. Dvě SIM karty a pamäťovou kartu lze používat současně.

Displej - „okno“ do Vášho telefónu

Dostačujúci displej s uhlopriečkou 5.0"" ocení nejeden chlap. Prehliadanie fotografií a sledovanie videí bude už pre Vás každodenné povinností. A to nehovoriac o surfovaní na internete.

Foťák alebo zachytenie dôležitých okamihov na fotkách a videách

Túžite po telefóne s fotoaparátom s dobrým rozlíšením, aby ste mohli fotiť i v teréne či v zákopoch? Maskáčový BlackView BV5000 se v tom vyžívá. Predným 5 Mpix dajú sa urobiť veľmi kvalitné snímky i videá s prirodzenými farbami. Potrebujete reálne zachytiť pohyb v prašnom prostredí? Predným 13 Mpix fotoaparátom zachytíte presne to, čo potrebujete.

Batéria – energia Vášho telefónu

Vstavaná batéria s kapacitou nad 5000 mAh odpovídá nadpriemerné výdrži batérie. S maskovaným kamarátem sa nemusíte báť, že mu dôjde v nevhodnú chvíľu energia. Ten má energie na rozdávanie. Vďaka přiložené redukci s ním môžete nabíjať i jiná zariadení,akonapř. tablet, MP3 prehrávač...

Chráňte svoj telefón pred poškodením!

Ste rozhodnutý? Niehýčkajte len seba, hýčkajte i svoj nový telefón. Pořiďte vašemu seržantovi ochranné silikónové puzdro a fólia na displej, popr. tvrdené sklo, ktoré ho ochráni nielen pred nečakaným pádom.

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.