Domov / Mobilné telefóny / iGET

iGET BlackView BV6000s Black


Žiadne hodnotenie. Kód: 6931548304456 Produktové číslo: 6931548304456
iGET BlackView BV6000s Black
Výrobca: iGET
Dostupnosť: Tovar nie je na sklade
152,12 € bez DPH
184,07 € , plus doprava
(184,07 €/ks)
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
iGET BlackView BV6000s Black

Naša spoločnosť KIM Group Vám prináša novinky z oblasti mobilných telefónov, chytrých hodiniek, digitálnych kamier a ďalších technických vychytávok, ktoré Vám spríjemnia všedné dni aj chvíle, kedy sa venujete svojim záľubám. Mobilné telefóny dovážame zo zahraničia. Prístroje obsahujú české menu, niektoré časti operačného systému a inštalovaných aplikácií môžu byť v angličtine.

Outdoorový obr pre poriadnych chlapov!

Nadupaný BlackView BV6000 od iGet v čiernej bunde s predinštalovaným operačným systémom Android 6.0 si na prvý pohľad obľúbi každý chlap. Obor s kovovým ťažkým telom sa ničoho nebojí. Prach i voda sú jeho najlepší kamaráti, takže si ho môžete vziať naozaj kamkoľvek. A navyše skvele padne do každej poriadnej chlapské ruky. Jeho pogumovaná chrbát sa príjemne drží.

Vzhľad telefónu, ovládacie prvky

V spodnej časti je skrytá dierka pre pripojenie nabíjačky, ktorá je súčasťou balenia a ktorú možno využiť aj ako USB kábel, v hornej časti je skrytá zdierka pre pripojenie slúchadiel, ktoré sú tiež súčasťou balenia. Na pravom boku čierneho BlackView BV6000 nájdete tlačidlo pre zapnutie či v prípade zamrznutia vypnutie telefónu a tlačidlá pre ovládanie hlasitosti. Na ľavom boku nájdete tlačidlo, vďaka ktorému môžete ihneď fotografovať, tlačidlo SOS, keď sa ocitnete v núdzi, ale aj tlačidlo reset, keď Vás telefón nebude počúvať. Na zadnej strane sa schováva mikrofón.

SIM karta a rozšírenie pamäte

Pokiaľ vlastníte dve telefónne čísla, skamaráti sa s čiernym kabrňákem. Pod pevnými chrbtom sa ukrývajú dva micro SIM sloty, teda nemusíte rušiť druhej telefónne číslo. Pamäťové karty sú samozrejmosťou. Dve SIM karty a pamäťovú kartu nie je možné používať súčasne.

Displej - "okno" do Vášho telefónu

Dostačujúce displej s uhlopriečkou 4.7 "ocení nejeden chlap. Prehliadanie fotografií a sledovanie videí bude už pre vás každodennou povinnosťou. A to nehovoriac o surfovaní na internete.

Foťák alebo zachytenie dôležitých okamihov na fotkách a videách

Hladáte telefón s fotoaparátom s dobrým rozlíšením, aby ste mohli fotiť aj v náročnejších podmienkach? Čierny BlackView BV6000 sa v tom vyžíva. Predným 5 Mpix môžete urobiť veľmi kvalitné snímky aj videá s prirodzenými farbami. Potrebujete reálne zachytiť pohyb v riskantným prostredí? Zadnýmm 13 Mpix fotoaparátom zachytíte presne to, čo potrebujete.

Batéria - energia Vášho telefónu

Vstavaná batéria s kapacitou 4500 mAh zodpovedá nadpriemerné výdrži batérie. S čiernym kamarátom sa nemusíte báť, že mu dôjde v nevhodnú chvíľu energie. Ten má energie na rozdávanie.

Chráňte svoj telefón pred poškodením!

Máte rozhodnuté? Nerozmaznávajte len seba, rozmaznávajte aj svoj nový telefón. Zaobstarajte vášmu novému obrovi ochranné silikónové puzdro a fóliu na displej, popr. tvrdené sklo, ktoré ho ochráni nielen pred nečakaným pádom.

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.