Domov / Mobilné telefóny / iGET

iGET Blackview Omega PRO White


Žiadne hodnotenie. Kód: 99016210 Produktové číslo: 99016210
iGet Blackview Omega PRO White
Výrobca: iGET
Dostupnosť: Posledné kusy na sklade!
114,26 € bez DPH
138,26 € , plus doprava
(138,26 €/ks)
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
iGET Blackview Omega PRO White

Biely dizajn pre každého!

Biely BlackView Omega Pro od iGet s predinštalovaným operačným systémom Android 5.1 si zamilujete na prvý pohľad. Štíhly elegán Vám učaruje veľkým displejom lemovaným kovovým rámčekom a v každom prípade nadštandardným výkonom. Krásne telo zahalené do tvrdeného skla už len podčiarkuje eleganciu a krásu tohto skvostu.

Vzhľad telefónu, ovládacie prvky

V spodnej časti je dierka pre pripojenie nabíjačky, ktorá je súčasťou balenia a ktorú možno využiť aj ako USB kábel, v hornej časti je zdierka pre pripojenie slúchadiel, ktoré sú tiež súčasťou balenia. Na ľavom boku bieleho iget BlackView Omega Pre môžete ovládať hlasitosť, v prípade vybitia zapnúť telefón alebo v prípade zamrznutia vypnúť telefón. Na zadnej strane sa schováva mikrofón.

SIM karta a rozšírenie pamäte

Pokiaľ vlastníte dve telefónne čísla, šedý smartphone si s nimi poradí. V pravej hornej časti smartphonu sa pýši micro SIM slot pre dve SIM karty, teda nemusíte rušiť druhej telefónne číslo. Pamäťové karty sú samozrejmosťou. Dve SIM karty a pamäťovú kartu nie je možné používať súčasne.

Displej - "okno" do Vášho telefónu

Veľký displej s uhlopriečkou 5 "je škoda využiť len pre bežné úkony. Prehliadanie fotografií a sledovanie videí bude už pre Vás každodennou rutinou. A to nehovoriac o surfovaní na internete.

Foťák alebo zachytenie dôležitých okamihov na fotkách a videách

Zaujímate sa o telefón s fotoaparátom s dobrým rozlíšením? Biely iget BlackView Omega Pro má dokonca dva fotoaparáty. Predným 2 Mpix urobíte obľúbené selfie, zadným 13 Mpix zase veľmi kvalitné fotografie či videá s prirodzenými farbami.

Batéria - energia Vášho telefónu

Vstavaná batéria s kapacitou 0 - 2500 mAh zodpovedá dostačujúce priemernej výdrži batérie. Chcete využívať svoj telefón naplno a bojíte sa, že pre Vás nebude uvedená kapacita batérie dostatočná? Zaobstarajte si "záložnú batériu" - POWERBANK a dobíjajte svoj telefón aj tam, kde práve nie je po ruke elektrická zásuvka.

Chráňte svoj telefón pred poškodením!

Máte rozhodnuté? Nerozmaznávajte len seba, rozmaznávajte aj svoj nový telefón. Kúpte Vášmu novému telefónu ochranné silikónové puzdro a fóliu na displej, popr. tvrdené sklo, ktoré ho ochráni nielen pred nečakaným pádom.

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.