Domov / Máme pre vás hromadu puzdier na mobily!

Máme pre vás hromadu puzdier na mobily!

Tiež si spomínate na tie drevnej doby, v ktorých existovala iba koženkové puzdra s klipsňou za opasok, odopínateľné "stuhou" na nosenie na zápästí, suchým zipsom na jeho "zamykanie" a plastovým predkom, v ktorom sa nachádzal prípadný otvor pre Joysticková ovládacie tlačidlá? Tie doby už sú našťastie dávno preč a existuje nepreberné množstvo materiálov, tvarov, typov, farieb a vzorov, z ktorých si vyberie úplne každý. Môžete si teda zaobstarať od úplne ohyzdných a ohavných až po krásne, božsky vyzerajúce, od obyčajných až po luxusné púzdra, od gumových až po puzdrá z kože zelených mimozemšťanov... Záleží len na vašom vkuse, finančných možnostiach a ochote utrácať za doplnky a bezpečnosť svojho telefónu.

U nás v KIM Group nemáme žiadne luxusné puzdra z kože bohviečoho vysadenými diamanty, ale luxusne vyzerajú! A máme ich ohromné ​​množstvo. A rozhodli sme sa potešiť všetky Xiaomisty, pretože práve telefóny značky Xiaomi sú u nás najpopulárnejšie. Preto na vás v našom sklade čakajú puzdrá na všetky modely značky Xiaomi! Teraz vám ukážem pár typov puzdier.

Asi najznámejší a zároveň najobyčajnejšie puzdra sú tie, ktoré držia napevno na chrbte a bokoch telefónu. Oproti ostatným typom puzdier sa telefóny v nich oblečené najľahšie ovládajú, zároveň však poskytujú najnižšiu ochranu, pretože chránia len chrbát a boky telefónu.

Ďalším populárnym typom sú takzvané flipová puzdrá, čiže denníčky. Práve malú knížtičku o veľkosti približne formátu A6 (samozrejme tu záleží na veľkosti mobilu) totiž táto púzdra zvonku pripomínajú.

Ďalším typom puzdier sú outdoorové. Okrem veľmi neortodoxého a drsňáckého dizajnu sa vyznačujú aj vyššou ochranou Vášho telefónu - vystupujú totiž nad úroveň displeja telefónu, čo ho viac chráni pred nárazmi. Tie tiež tlmia pridanými "nárazníky", ktoré ďalej znižujú riziko poškodenia vášho Founu.

Poslednou kategóriou je tá, ktorú pracovne nazývam ultramegahardcore "púzdra". To už vlastne nie sú puzdrá, ale skôr trezory, cez ktoré sa dá telefón tiež ovládať. Tieto "púzdra sa vyznačujú kovovým celistvým telom, ktoré je potrebné rozskrutkovať, aby ste do nich mobil mohli vložiť.

Ak premýšľate o ochrane a zároveň aj vystalování svojho Foun, mrknite na náš eshop, kde pre vás máme púzdra nielen pre všetky modely Xiaomi.

 

bloger Jirka