Domov / Mobilné telefóny / Sony Mobile

Sony Xperia C4 E5303 White


Žiadne hodnotenie. Kód: 7311271524403 Produktové číslo: 7311271524403
Sony Xperia C4 E5303 White
Výrobca: Sony Mobile
Dostupnosť: Tovar nie je na sklade
152,37 € bez DPH
184,37 € , plus doprava
(184,37 €/ks)
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Sony Xperia C4 E5303 White

Naša spoločnosť KIM Group Vám prináša novinky z oblasti mobilných telefónov, chytrých hodiniek, digitálnych kamier a ďalších technických vychytávok, ktoré Vám spríjemnia všedné dni aj chvíle, kedy sa venujete svojim záľubám. Mobilné telefóny dovážame zo zahraničia. Prístroje obsahujú české menu, niektoré časti operačného systému a inštalovaných aplikácií môžu byť v angličtine.

Xperia poteší hlavne nežné pohlavie!

Štýlová Xperia E5303 od Sony s predinštalovaným operačným systémom Android 5.0, to je nadčasový dizajn, ktorý si zamilujete. Opäť nechýba strieborné tlačidlo pre zapnutie či vypnutie dodávajúce tomuto smartphonu šmrnc. Na veľký displej v kovovom rámčeku zasadený do bieleho plastu je radosť pozerať. Aj keď oplýva väčšími rozmermi, dokonale padne do ruky.

Vzhľad telefónu, ovládacie prvky

Na ľavom boku je dierka pre pripojenie nabíjačky, ktorá je súčasťou balenia a ktorú možno využiť aj ako USB kábel. V hornej časti nájdete konektor pre pripojenie slúchadiel, ktoré sú tiež súčasťou balenia. Na pravom boku biele Sony Xperia E5303 môžete v prípade vybitia zapnúť telefón alebo v prípade zamrznutia vypnúť telefón ale aj ovládať hlasitosť. Na zadnej strane sa schováva mikrofón.

SIM karta a rozšírenie pamäte

V pravej hornej časti telefónu sa pýši micro SIM slot pre SIM kartu a slot pre pamäťovú kartu, ktoré sú príjemne skryté. Pamäťové karty sú samozrejmosťou. Tento smartphone nemožno použiť pre dve telefónne čísla naraz.

Displej - "okno" do Vášho telefónu

Veľký displej s uhlopriečkou 5.5 "je škoda využiť len pre bežné úkony. Prehliadanie fotografií a sledovanie videí bude už pre Vás každodennou rutinou. A to nehovoriac o surfovaní na internete.

Foťák aneb zachytenie dôležitých okamihov na fotkách a videách

Zaujímate sa v prípade kúpe telefónu o fotoaparát s dobrým rozlíšením? Biela Xperia E5303 s dvoma fotoaparátmi je toho príkladom. Popredným 5 Mpix môžete kúpiť obľúbená selfie, zadným 13 Mpix môžete kúpiť kvalitné snímky a videá s prirodzenými farbami.

Batérie - energia Vášho telefónu

Vstavaná batéria s kapacitou 2600 mAh zodpovedá štandardnej výdrži batérie. Chcete využívať svoj telefón naplno a už vopred viete, že vám uvedená štandardná kapacita batérie nebude rovnako stačiť? Zaobstarajte si "záložnú batériu" - POWERBANK a dobíjajte svoj telefón aj tam, kde práve nie je po ruke elektrická zásuvka.

Chráňte svoj telefón pred poškodením!

Máte rozhodnuté? Nerozmaznávajte len seba, rozmaznávajte aj svoj nový telefón. Kúpte Vášmu novému telefónu ochranné silikónové puzdro a fóliu na displej, popr. tvrdené sklo, ktoré ho ochráni nielen pred nečakaným pádom.

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.