Domov / Xiaomi produkty / Xiaomi reproduktory

Xiaomi Bluetooth Speaker Mi LYYX01CM


Žiadne hodnotenie. Kód: 99043032 Produktové číslo: 99043032
Xiaomi Bluetooth Speaker Mi LYYX01CM
Výrobca: Xiaomi
Dostupnosť: Posledné kusy na sklade!
32,67 € bez DPH
39,53 € , plus doprava
(39,53 €/ks)
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Xiaomi Bluetooth Speaker Mi LYYX01CM

Naša spoločnosť KIM Group Vám prináša novinky z oblasti mobilných telefónov, chytrých hodiniek, digitálnych kamier a ďalších technických vychytávok, ktoré Vám spríjemnia všedné dni aj chvíle, kedy sa venujete svojim záľubám. Mobilné telefóny dovážame zo zahraničia. Prístroje obsahujú české menu, niektoré časti operačného systému a inštalovaných aplikácií môžu byť v angličtine.

Lúčový reproduktor!

Dizajnový Bluetooth Speaker Mi LYYX01CM od Xiaomi Vás zaujme nielen kvalitou spracovania. Bielo-strieborný reproduktor, podporujúce bezdrôtové spojenie cez bluetooth, si zamilujú predovšetkým ženy. Hliníková hlava lúčovitého vzhľadu pripomínajúce lupene púpavy, Vás nenechá chvíľu v pokoji. Unikátny telo okrúhleho tvaru z bieleho pevného plastu s hrubším povrchom doplneného o kvalitný hliník dáva reproduktora vysokú pevnosť a zvukovú kvalitu. Vďaka zabudovaného mikrofónu si budete môcť porozprávať so svojimi priateľmi bez nutnosti vziať telefón do ruky. Čerešničkou na torte je dosah až krásnych 10 m.

Vzhľad reproduktora

Po strane sa na Vás usmeje USB vstup pre nabíjací USB kábel. Na spodnej strane je múdra protišmyková úprava v bielej farbe, vďaka ktorej si bude Váš reproduktor hovieť len tak z ničoho nespadne.

Batérie - energia Vášho reproduktora

Vstavaná batéria s kapacitou 0 - 2500 mAh zodpovedá dostačujúce priemernej výdrži batérie. Na jedno nabitie Vám bude reproduktor slúžiť príjemných 5 hodín.


 

Označenie modelu: LYYX01CM

Bluetooth: 2.1 + EDR

Rozhranie: USB 2.0

Vzdialenosť prenosu: 10 m

Výstupný výkon: 6W

Kapacita batérie: 1000mAh

Výdrž na jedno nabitie: 5 hodín

Rozmery: priemer 80 mm, výška 41 mm

Farba: Strieborná / Biela

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.