Domov / Xiaomi produkty / Xiaomi reproduktory

Xiaomi Bluetooth Speaker Mi LYYX01ZM


Žiadne hodnotenie. Kód: 99043049 Produktové číslo: 99043049
Xiaomi Bluetooth Speaker Mi LYYX01ZM
Výrobca:
Dostupnosť: Posledné kusy na sklade!
33,61 € bez DPH
40,67 € , plus doprava
(40,67 €/ks)
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Xiaomi Bluetooth Speaker Mi LYYX01ZM

Naša spoločnosť KIM Group Vám prináša novinky z oblasti mobilných telefónov, chytrých hodiniek, digitálnych kamier a ďalších technických vychytávok, ktoré Vám spríjemnia všedné dni aj chvíle, kedy sa venujete svojim záľubám. Mobilné telefóny dovážame zo zahraničia. Prístroje obsahujú české menu, niektoré časti operačného systému a inštalovaných aplikácií môžu byť v angličtine.

Top bezdrôtový reproduktor!

Moderné Bluetooth Speaker Mi LYYX01ZM od Xiaomi Vás zaujme svojim dizajnom ale aj kvalitou spracovania. Bielo-strieborný reproduktor, podporujúce bezdrôtové spojenie cez bluetooth, sa hodí nielen do moderného bytu či kancelárie. Unikátny telo valcového tvaru z bieleho pevného plastu doplneného o kvalitný hliník dáva reproduktora vysokú pevnosť a zvukovú kvalitu. Vďaka zabudovaného mikrofónu si budete môcť porozprávať so svojimi priateľmi bez nutnosti vziať telefón do ruky. Čerešničkou na torte je dosah až krásnych 10 m.

vzhľad reproduktora

Po strane sa na Vás usmeje USB vstup pre nabíjací USB kábel. V hornej časti je zabudovaný poťahový materiál, ktorý chráni reproduktor pred prachom a inými nepríjemnými neduhy. Na spodnej strane je múdra protišmyková úprava v šedej farbe, vďaka ktorej si bude Váš reproduktor hovieť a len tak z ničoho nespadne.

Batérie - energia Vášho reproduktora

Vstavaná batéria s kapacitou 0 - 2500 mAh zodpovedá dostačujúce priemernej výdrži batérie. Na jedno nabitie Vám bude reproduktor slúžiť úžasných 7 hodín.

parametre:
 

Označenie modelu: LYYX01ZM

Bluetooth: 4.1

Rozhranie: USB 2.0

Vzdialenosť prenosu: 10 m

Výstupný výkon: 5W

Kapacita batérie: 1200mAh

Výdrž na jedno nabitie: 7 hodín

Rozmery: priemer 60 mm, výška 93 mm

Farba: Strieborná / Biela

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.