Domov / Mobilné telefóny / ZTE

ZTE Blade L2 White


Žiadne hodnotenie. Kód: 99017705 Produktové číslo: 99017705
ZTE Blade L2 White
Výrobca:
Dostupnosť: Pripravené na odoslanie
58,08 € bez DPH
70,28 € , plus doprava
(70,28 €/ks)
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
ZTE Blade L2 White

Naša spoločnosť KIM Group Vám prináša novinky z oblasti mobilných telefónov, inteligentných hodinek, digitálnych kamier a ďalších technických vychytávok, ktoré Vám spríjemnia všedné dni, chvíle, keď sa venujete svojim záľubám. Mobilné telefóny dovážame zo zahraničia. Prístroje obsahujú české menu, niektoré časti operačného systému a inštalovaných aplikácií môžu byť v angličtine.

Telefón pre dievčatá i chlapcov!

Atraktivní Blade L2 od ZTE s predinštalovaným operačným systémom Android 4.2.2 ponúka neskutočný priestor nielen pre zábavu. ľahký plastový telefón sa stane hneď po prvom vyskúšaní okamžitým parťákom Vašej dcéry alebo syna pre spríjemnenie dlhých chvíľ. Vďaka prehľadnému a intuitívnemu prostrediu, s dobre sa držiacim Blade L2 aj v menšej detskej ruke, si budú ihneď rozumieť.

Vzhľad telefónu, ovládacie prvky

V spodnej časti je zdierka pre pripojenie nabíjačky, ktorá je současťí balenie a kterou lze využít iakoUSB kábel. V hornej časťi naleznete zdierku pre pripojenie sluchátek. Na pravom boku bieleho ZTE Blade L2 nájdete tlačidlo zapnutia či v prípade zamrznutia vypnutia telefónu, na ľavom boku tlačidla na ovládanie hlasitosti. Na zadnej strane sa ukrýva mikrofón..

SIM karta a rozšírenie pamäte

Pod odnímateľným zadným krytom sa vynímajú dva micro SIM sloty, takže možno vďaka tomuto telefónu používat i dvě telefónní čísla najednou. Pamäťové karty sú samozrejmosťou. Dvě SIM karty s pamäťovou kartou lze používat současně.

Displej - „okno“ do Vášho telefónu

S dostačujúcam displejam s uhlopriečkou 5"" se deti zabaví na dlouhé hodiny. Bez prohlížení fotografií a sledovanie videí si už nebudou umět představit ani jeden den. A to nehovoriac o závislom surfovaní na internete..

Foťák alebo zachytenie dôležitých okamihov na fotkách a videách

Tento telefón oplývá dvěma fotoaparáty, ktoré jsou pre deti dostačujúca. S bielym Blade L2 budou chtít fotit pořád dokola. Predným 0,3 Mpix si pořídí rychlé snímky pre jejich vlastní potřebu, zadným 5 Mpix fotoaparátem nafotí kvalitná fotografie a natočí videá s přirozenými farbami, se ktorými se budou chtít chlubit kamarátům.

Batéria – energia Vášho telefónu

Vstavaná batéria s kapacitou 2000 mAh zodpovedá dostačujúcej priemernej výdrži batérie. Chcete, aby Vaše dítě využívalo svůj nový telefón naplno, a bojíte se, že pre něj nebude uvedená kapacita batérie dostatečná? Pořiďte k němu „záložní baterii“ - powerbanku a dobíjejte mu telefón i tam, kde zrovna nie je po ruce elektrická zásuvka.

Chráňte svoj telefón pred poškodením!

Ste rozhodnutý? Niehýčkejte jenom svojeho potomka, hýčkejte i jeho nový telefón. Pořiďte mu k telefónu ochranné silikónové puzdro a fólii na displej, popř. tvrzené sklo, ktoré ochrání jeho nový telefón nejen před nečekaným pádem.

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.