Beats by Dr. Dre Studio 2 Pink (MHB12ZM / A)

 
Zväčšiť
 
Beats by Dr. Dre Studio 2 Pink
Dostupnosť Skladom (1 ks)
€187,87    
Kód tovaru 99047955
Značka Beats
Kategória Slúchadlá
 
Nové slúchadlá na uši Beats Studio dostala úplne nový kabát - teraz sú ešte ľahšie, pevnejšie, pohodlnejšie a navyše presnejší než pôvodný svetovo preslávený model. Prináša výkonný prepracovaný zvuk s technológiou adaptívneho potlačenia hluku (ANC), dobíjaciu batériu s výdržou až 20 hodín a diaľkové ovládanie volania.

Precíťte svoju hudbu

Beats Acoustic Engine prináša dôverný a reálny kontakt s hudbou a softvér DSP sprostredkováva presne takú emocionálnu hodnotu, ktorú vám chceli Dr. Dre, Jimmy Iovine a ďalšie hviezdy hudobného priemyslu všetkých žánrov (rock, hip-hop, pop, elektronická hudba a R & B) priblížiť.

Stíšte na chvíľu svet okolo

Stíšte si okolité zvuky pri každodennom dochádzaní alebo drámy vašich hlučných susedov - s duálnou technológiou adaptívneho potlačenia hluku ANC (Adaptive Noise Canceling) slúchadiel Beats si doprajte ticho bez kompromisov. Pri počúvaní hudby technológie ANC automaticky vyvažuje počúvanie a zvuky z okolia. Pokiaľ chcete slúchadlá použiť čisto na odizolovanie okolitého hluku, režim "Iba ANC" automaticky zvýši úroveň potlačenia hluku na maximum.

Aké batérie?

Dobíjacie batérie s výdržou 20 hodín je zárukou, že vám to pekne pošliape. Automatická funkcia vypnutia a zapnutia slúchadlá vypne, keď sa odpojíte - neplytvá sa tak energiou a na dobre viditeľnom ukazovateli stavu batérie hneď zistíte, koľko vám ešte zostáva šťavy. Navyše možno nové slúchadlá Studio takmer kdekoľvek nabíjať cez štandardný adaptér mikro USB.

Ľahšia, pevnejšia a pohodlnejšie

Keď sa spoločnosť Beats rozhodla predstaviť novú verziu týchto legendárnych slúchadiel, pristúpila k tomu ako k dizajnu nádherných športiakov a volila veľmi starostlivo. Nový model slúchadiel Beats Studio pôsobí čistejšie: výrazné zaoblenie, hladký povrch a žiadne viditeľné skrutky. Slúchadlá teraz váži o 13% menej ako pôvodný model a majú ľahšie, pevnejšie a pohodlnejšie hlavový oblúk. Náušníky sú mäkšie a slúchadlá sú vybavené ergonomickým mechom, vďaka ktorému sa flexibilne prispôsobí rôznym tvarom hlavy. Hudbu si tak môžete nechať iba pre seba.


hlavné vlastnosti

- Beats Acoustic Engine s presným zvukom reprodukuje hudbu presne tak, ako interpret zamýšľal
- Zjednodušený dizajn pre lepšie padne, rovnomerne rozkladá záťaž a prináša viac komfortu
- Technológia ANC odizoluje okolitý svet v dvoch režimoch
- Náušníky potláčajú okolitý hluk
- Dobíjacie batérie s výdržou 20 hodín a automatickou funkciou vypnutia a zapnutia, stav batérie je zobrazený na dobre viditeľnom ukazovateli

Čo je v krabici

- Slúchadlá cez uši Beats Studio
- Zvukový kábel 3,5 mm
- Kábel so zabudovaným mikrofónom a diaľkovým ovládaním
- Pevné transportné púzdro

technické špecifikácie

- Frekvenčná odozva: 20 Hz - 20 kHz
- Ostatné funkcie: Aktívne eliminácie hluku
- Prevedenie: Cez ucho
- Dĺžka kábla: 1,3 m

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: