Vieme, ako zatočiť so stresom!

Stres je slovo skloňované vo všetkých pádoch. Žijeme v dobe stresovej, stres na nás v rôznych podobách číha všade. Nemôžeme sa mu vyhnúť, neostáva nám, než sa s ním vysporiadať. Našli sme jednoduchý a účinný spôsob, ako s ním poriadne zatočiť.

 Stres je zákerný nepriateľ

 Stres je fyziologická reakcia nášho tela na ohrozujúce situácie. Do krvi sa uvoľňujú stresové hormóny a glukóza, energia sa presunie do svalov, obehovej sústavy a do mozgu, Telo je pripravené podať maximálny výkon, je pripravené na boj alebo na útek.

 V tomto stave nie je možné zotrvávať dlho, inak si ničíme zdravie, psychické i fyzické.

 Máme skvelý spôsob, ako sa vysporiadať so stresom

 Našli sme účinný, jednoduchý a ľahko dostupný spôsob, ako sa zbaviť stresu. Naša fdget Spinners z vás doslova strasú napätie a stres. A nielen to. Takisto zlepší vašu schopnosť koncentrácie i koordináciu.

 Jedná sa o rôzne kovové antistresové hračky rôznych farieb a tvarov. Jedno majú spoločné - zamestnajú vaše ruky aj vašu pozornosť. Navyše ich použitie je veľmi jednoduché. Poteší tiež ich priaznivá cena.

 Fidget spinner môžete zobrať všade so sebou. Tento antistresový prostriedok je malý, skladný a tiež veľmi odolný. Obavy z jeho rozbitie sú zbytočné.

 Rozhodne neide o vec na jedno použitie. Nestane sa vám, že by po niekoľkých použitiach bol opotrebovaný a nedal sa už použiť. Náš fidget spinner je totiž určený pre opakované používanie.

 So stresom dokáže zatočiť aj jediný fidget spinner. Ak však budete striedať niekoľko týchto antistresových prostriedkov rôznych farieb a tvarov, výsledok bude lepší.

Antistresová kocka

V našej bohatej ponuke nájdete tiež antistresovú kocku. Jedná sa o fidget spinner v tvare kocky, ktorá sa dá zložiť v mnohých smeroch. Skladanie tejto kocky bude pre vás zábavou, stres ani nuda nebudú mať šancu. Tento skvelý antistresový prostriedok je malý a skladný, zmestí sa vám i do vrecka, Vďaka tomu sa táto skvelá antistresová kocka stane vaším nerozlučným spoločníkom.

 Kde si nájdete náš antistresový prostriedok

 Fidget spinner nemusíte zháňať. Stačí sa pozrieť do našej pestrej ponuky. Rôzne tvary i farby týchto našich antistresových prostriedkov nájdete tu

https://www.kimgroup.sk/vyhladavanie/?string=+FIDGET+SPINNER