Xiaomi Soocas X3, sonická zubná kefka, Biely

 
Zväčšiť
 

sonická technológia, vysoká kapacita akumulátora

Dostupnosť Skladom (> 5 ks)
Bežná cena €55,08
Ušetríte €10,31 (–19 %)
€44,77
Kód tovaru 6970237667892
Značka Xiaomi
Kategória Xiaomi Produkty
Záruka 2 roky
 


Niet pochýb o význame zdravého chrupu. Už malé deti sa učia čistiť pravidelne si čistiť zuby. Sonická zubná kefka nie je na našom trhu žiadnou výnimkou. Sonické zubné kefky patria k bežnému životu aj do pestrej ponuky spoločnosti Kim Group. Jedným z nich je Xiaomi Soocas X3, sonická zubná kefka Biela.

Sonická technológia je doslova revolúciou v čistení zubov. Zaistí až 8 x vyššiu frekvenciu pohybu. Zvukové vlny, vytvárané magnetickým motorom dokážu rozvibrovať hlavu kefky frekvencii 37,200 pohybov za minútu s tlakovou silou 220 g / cm. Výsledkom je oveľa efektívnejšie čistenie zubov než s elektrickým zubnou kefkou alebo dokonca tým obyčajným.

Sonická zubná kefka je súčasne veľmi šetrný voči zubnej sklovine. Odstraňovanie zubného povlaku, ktoré býva problematické je s týmto šikovným kefkou ľahké. Spárujte ho so svojim smartphonom a na aplikáciu Mi Home sledujte detailné informácie o čistení zubov. Ak nastal čas na výmenu hlavice, aplikácia vás na to upozorní.

 Akumulátor kefky disponuje kapacitou 1000 mAh, čo stačí až na mesiac intenzívneho čistenia. Samozrejmosťou je ochrana proti poškodeniu vodou.

Hmotnosť 0.295 kg
Dětské NE
Farba White
Hmotnost 0.113 kg
Počet pulzů za minutu 31000
Quadpacer NE
Rozměry (šířka x výška x hloubka) 2.85 cm x 18.75 cm x 2.85 cm
Snímač tlaku NE
Timer ANO
Typ sonický
Ústní sprcha NE
Zdroj energie aku (Li-ion)
Způsob napájení dobíjecí

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: